12 listopada – zmiana rozkładu jazdy, 7-9 listopada autobusy zastępcze za IC Zamoyski na odc Lublin – Hrubieszów

Mamy nadzieję, że wszystkim udało się bezpiecznie i swobodnie wrócić z wyjazdów związanych ze świętem Wszytskich Świętych. Dziś mamy kilka ważnych informacji bieżących.

W dniach 7-9 listopada PKP Polskie Linie Kolejowe przeprowadzi prace na punktowych elementach infrastruktury na odcinku Krasnystwa Fabryczny – Zawada. W związku z powyższym, odcinek ten będzie zamknięty dla ruchu pociągów a za pociąg IC „Zamoyski” na odcinku Hrubieszów Miasto – Lublin Główny pojada autobusy zastępcze w zemienionym rozkładzie jazdy.

W dniach 7 i 8 listopada za pociągi z Kołobrzegu do Hrubieszowa na odcinku Lublin Główny – Hrubieszów Miasto pojedzie autobus zastępczy według zmieniunego rozkładu jazdy. Rozkład jazdy na dalszym odcinku za Lublinem pozostaje bez zmian w tych dniach.

W dniach 8 i 9 listopada za pociągi z Hrubieszowa do Kołobrzegu na docinku Hrubieszów Miasto – Lublin pojedzie autobus zastępczy według zmienionego rozkładu jazdy. Rozkład jazdy na dalszym odcinku za Lublinem pozostaje bez zmian w tych dniach.

ZAMOYSKI ZKA 7-9XI

W dniu 12 listopada 2023 nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów, która obowiązywać będzie do dnia 9 grudnia 2023. Przypominamy również by przed każdą podrożą sprawdzić rozkład jazdy na stronie Portalpasazera.pl

HETMAN XI2023

ZAMOYSKI XI2023

Jedna myśl nt. „12 listopada – zmiana rozkładu jazdy, 7-9 listopada autobusy zastępcze za IC Zamoyski na odc Lublin – Hrubieszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *