UWAGA! Od 15 grdunia dostępne do sprzedaży tylko 75% miejsc siedzących w pociągach! Kupujmy bilety na Święta póki to mozliwe.

Jeśli ktoś jeszcze o tym nie słyszał, to przypominamy, iż wczoraj pasażerowie i przewoźnicy zostali zaskoczeni narzuconym od 15 grudnia odgórnym limitem sprzedaży biletów do ilości zaledwie 75% miejsc siedzących! Kupujmy zatem bilety na nasze pociągi na okres świąteczny póki jeszcze się da! 

O tym gdzie i jak kupić bilety najlepiej dowiedzieć się stąd: https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/kup-bilet.html

Jednocześnie przypominamy, iż wedle wyników wszystkich dostępnych badań naukowych ryzyko zarażenia w transporcie zbiorowym jest niezmiernie znikome, zaś limity zapełnienia w pociągach nie są stosowane nigdzie  poza Polską.

Pamietajmy również, że efektem wprowadzanych limitów jest wymuszanie na społeczeństwie odbywania podróży w warunkach ryzykownych (carpooling, samodzielne prowadzenie samochodu na długich trasach lub podjazdy drogowe przewoźników ignorujących obostrzenia) zamiast korzystania z najbezpieczniejszego rodzaju transportu jakim są pociągi dalekobieżne PKP Intercity.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *