Drodzy Czytelnicy. Mamy nadzieję, że starania nasze i naszych Przyjaciół nie poszły na marne i wraca do nas prawdziwa kolej, tym razem już na stałe. Oczywiście zaufanie wielu zostało mocno nadwyrężone i doskonale rozumiemy, że niektórzy zrezygnowali już z podróży pociągiem na święta.

W każdym razie dziś (20 grudnia 2017) pociąg IC 32104 „Hetman” do Hrubieszowa został wzmocniony dodatkowym wagonem. Dzięki temu większa niż zwykle ilość podróżnych może jechać komfortowo.

Otrzymaliśmy również informacje, iż zmieniane są parametry pociągu na dni 21-23 grudnia 2017 co znaczy ni mniej ni więcej, że również w tych dniach skład będzie wzmacniany. Niestety dodatkowe miejsca nie są wprowadzone do systemu sprzedaży internetowej. Niemniej jednak można sprawdzić jeszcze jutro po nocnej aktualizacji systemu, czy dodatkowe miejsca nie zostały do niego dodane.

2 myśli nt. „

  1. A jednak dodatkowy wagon na dziś (21.12), jutro i po jutrze jest ujęty w systemie sprzedaży (wagon numer 17). Co prawda miejscówki na cały odcinek od Wrocławia czy Krakowa na niego nie dostaniemy, ale już np. od Bochni system przydziela nam miejscówki w tym właśnie wagonie.

  2. Proponuję więc tym wszystkim którzy nabyli bilety w przedsprzedaży bez gwarancji miejsca pobrane w kasach biletowych nieodpłatnych rezerwacji np od Bochni, Tarnowa czy Dębicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *