Awaria systemu sprzedaży [aktualizacja]

[aktualizacja 2]

Działa już także zakup  biletów na pociąg TLK Zamoyski do stacji Kołobrzeg. Zatem spokojnie można już też kupić bilet nad morze.

3a

[aktualizacja 1]

Działa już poprawnie możliwość zakupu biletu na pociąg IC „Hetman” do Wrocławia wraz z odcinkiem objętym komunikacją zastępczą (Hrubieszów – Zamość).

3

Dostajemy coraz więcej i więcej pytań w tej sprawie więc stąd ten wpis zawierający zbiorczą informację. Niestety na skutek technicznych błędów jest problem z zakupem biletów na pociąg IC „Hetman” Hrubieszów  –  Wrocław oraz TLK „Zamoyski” na odcinek z Hrubieszowa dalej niż do Piły Głównej. Wyskakuje komunikat „bilet na to połączenie kupisz w kasie” co w praktyce oznacza, że nie mamy możliwości zakupu takiego biletu inaczej niż u konduktora w autobusie zastępczym, a to wobec obowiązujących limitów miejsc grozi uniemożliwieniem podróży. Sytuacja jest tym bardziej problematyczna, że np. średnio 1/3 pasażerów wagonów hrubieszowskich IC „Hetman” to podróżni z Hrubieszowa i Werbkowic.

1 1a

Problem bierze się z błędnie wpisanej przesiadki na stacji Stalowa Wola Rozwadów, która z połączenia bezpośredniego Wrocław – Zamość i dalej wymuszonej remontem zastępczej komunikacji autobusowej z Zamościa do Hrubieszowa robi całkowicie niepoprawnie podróż z dwiema przesiadkami i blokuje sprzedaż.

2

Z analogicznym problemem mamy do czynienia przy TLK „Zamoyski”. Wyszukiwarka błędnie wykazuje przesiadkę na stacji Piła Główna, podczas gdy tak naprawdę tam odbywa się łączenie pociągów z Hrubieszowa i Krakowa. Nie mniej jednak efekt błędu jest taki sam, niepoprawnie wprowadzona przesiadka blokuje sprzedaż.

2a

Będziemy monitorować sytuację i napiszemy jak tylko zauważymy, że problem został usunięty.

Jedna myśl nt. „Awaria systemu sprzedaży [aktualizacja]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *