UWAGA! 14 marca zmiana rozkładu jazdy pociągów!

14 marca będziemy mieli pierwszą w tym roku zmianę rozkładu jazdy pociągów. Przyniesie ona niestety w okresie do czerwca 2021 wiele czasowych korekt godzin kursowania wymuszonych intensyfikacją prac remontowych w różnych punktach sieci kolejowej PKP Polski Linii Kolejowych. Tym bardziej uczulamy więc aby teraz zawsze sprawdzać rozkład jazdy na stronie portalpasazera.pl na konkretną datę wyjazdu przed wyruszeniem w podróż.

Poniżej uproszczona tabelka z rozkładem jazdy pociągu IC „Hetman” Wrocław – Hrubieszów, który będzie obowiązywał w dniach 14 marca – 19 kwietnia.

HETMAN14III-18IV

Po tym terminie pociąg zostanie skierowany objazdem z Rzeszowa do Stalowej Woli przez Kolbuszową i Tarnobrzeg co spowoduje zmianę godzin kursowania ale informacje na ten temat podamy przed 19 kwietnia aby nie wprowadzać dodatkowego zamieszania.

Poniżej uproszczone tabelki z rozkładem jazdy TLK „Zamoyski” Kołobrzeg – Hrubieszów, który będzie obowiązywał w dniach 14 marca – 19 kwietnia 2021. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to, iż w dniach 20-21 marca pociąg wyjedzie z Hrubieszowa nieco później.

ZAMOYSKI 14III-19IV

O zmianie rozkładu jazdy 19 kwietnia przypomnimy jeszcze przed tym terminem by nie wprowadzać dodatkowego zamieszania. Jak widać przyjazd pociągu TLK „Zamoyski” przesunął się na znacznie mniej atrakcyjne godziny co związane jest z faktem, iż na odcinku Kołobrzeg – Piła Główna pociąg ten będzie jechał połączony ze składem TLK „Zefir” z uwagi na ogranicznie przepustowości tego odcinka linii kolejowej.

Jedna myśl nt. „UWAGA! 14 marca zmiana rozkładu jazdy pociągów!

  1. https://portalpasazera.pl/ WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ i ROZKŁADY PLAKATOWE https://beta.bilkom.pl/ – INTERNETOWY KANAŁ SPRZEDAŻY BILETÓW, http://rozklad-pkp.pl/ – WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPU, https://www.intercity.pl/…/wyszukiwarka-polaczen.html – WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPU,
    https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/oferty/krajowe/bilet-taniomiastowy.html – LISTA WYBRANYCH RELACJI NA KTORYCH MOŻEMY POJECHAĆ TANIEJ
    https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/obsluga-klientow/reklamacje-i-skargi/ INFORMACJE NA TEMAT PROCEDURY REKLAMACJI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *