UWAGA!!! Od 13 grudnia nowy rozkład jazdy!!! Hrubieszów z pociągiem nad morze!!! Bezpośrednio pociągiem do Katowic, Gliwic i Zabrza!!!

Na stronie Portalpasazera.pl jest już dostępny rozkład jazdy pociągów, który obowiązywać będzie od 13 grudnia 2020. I w związku z tym faktem bardzo miło jest pomimo panujących okoliczności przekazywać tyle dobrych wiadomości!

Po pierwsze Hrubieszów i okolice po raz pierwszy w historii uzyskają bezpośrednie połączenie nad morze! Wszystko to za sprawą pociągu TLK „Zamoyski”, który od 13 grudnia pojedzie z Hrubieszowa do Kołobrzegu przez Lublin, Warszawę, Toruń, Bydgoszcz i Piłę!

O około pół godziny skróci się także czas jazdy z Hrubieszowa do Warszawy Centralnej.

Po drugie po wielu latach przerwy znów będziemy mieli bezpośredni pociąg do: Katowic, Zabrza i Gliwic! Wszystko dzięki temu, że IC „Hetman” z Hrubieszowa do Wrocławia powraca na trasę przez Górny Śląsk!

To jednak jeszcze nie wszystko. IC „Hetman” pojedziemy także szybciej dzięki  wykorzystaniu modernizacji odcinka z Rzeszowa do Katowic. IC „Hetman” przejedzie trasę Hrubieszów – Katowice poniżej 8 godzin a Wrocław – Hrubieszów w niecałe 9 i pół godziny. Z Krakowa do Hrubieszowa pojedziemy około 6 godzi i 15min. Miejmy nadzieję, że PKP PLK wywiąże się z obietnic poprawy jakości torów także i w naszych okolicach co pozwoliłoby dalej zmniejszać czas przejazdu.

No i na koniec wspaniała wiadomość dla miłośników rowerowych wojaży. Od 13 grudnia pociąg IC „Hetman” z Wrocławia do Hrubieszowa prowadzić będzie wagon z miejscami przeznaczonymi do przewozu rowerów! Dzięki temu będzie można spokojnie kupić bilet dla naszego jednośladu przez internet i bezpiecznie go przewieźć.

schemat

 

HETMAN20-21

 

ZAMOYSKI20-21

Jedna myśl nt. „UWAGA!!! Od 13 grudnia nowy rozkład jazdy!!! Hrubieszów z pociągiem nad morze!!! Bezpośrednio pociągiem do Katowic, Gliwic i Zabrza!!!

  1. https://portalpasazera.pl/ WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ i ROZKŁADY PLAKATOWE https://beta.bilkom.pl/ – INTERNETOWY KANAŁ SPRZEDAŻY BILETÓW, http://rozklad-pkp.pl/ – WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPU, https://www.intercity.pl/…/wyszukiwarka-polaczen.html – WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPU,
    https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/oferty/krajowe/bilet-taniomiastowy.html – LISTA WYBRANYCH RELACJI NA KTORYCH MOŻEMY POJECHAĆ TANIEJ
    https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/obsluga-klientow/reklamacje-i-skargi/ INFORMACJE NA TEMAT PROCEDURY REKLAMACJI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *